Przedszkole Zgromadzenia Sióstr Franciszkanek Rodziny Maryi p.w. Św. Zygmunta Szczęsnego Felińskiego w Mszanie Dolnej

KRONIKA 2019/2020 SEMESTR II

Data utworzenia: 2020-05-19 03:35:33

13 LUTY W PRZEDSZKOLU ODBYŁ SIĘ BAL KARNAWAŁOWY. PRZEDSZKOLAKI PIĘKNIE PRZEBRANE W RÓŻNE STROJE ZACHĘCACŁY DO ZABAWY.PANIE ANIMATORKI UŚMIECHEM I DOBRYM HUMOERM ,,PORWAŁY” DZIECI DO TAŃCÓW ORAZ KONKURSÓW. DZIECI BARDZO CHĘTNIE BRAŁY UDZIAŁ W KONKURSACH I CIESZYŁY SIĘ Z NAGRÓD NIESPODZIANEK. WSPÓLNA ZABAWA PRZY SKOCZNEJ MUZYCE SPRAWIŁA WIELE RADOŚCI.

17 LUTY IMIENINY SIOSTRY DYREKTOR. NASZEJ KOCHANEJ SIOSTRZE DYREKTOR ZŁOŻYLIŚMY ŻYCZENIA PEŁNE WDZIĘCZNOŚCI I MIŁOŚCI ZA JEJ POŚWIĘCENIE, MIŁOŚĆ DO NAS I DOBROĆ, KTÓRĄ OTACZA KAŻDEGO Z NAS. ŻYCZYMY PRZEDE WSZYSTKIM ZDROWIA , OPIEKI PANA JEZUSA I MARYII ,ALE TAKŻE PIĘKNYCH CHWIL SPĘDZONYCH Z DZIEĆMI W PRZEDSZKOLU. 

21 LUTY IMIENINY PANI MARTY ORAZ PANI MAŁGOSI. KOCHANYM PANIOM SWOIM ŚPIEWEM WYRAŻAMY WDZIĘCZNOŚĆ I SKŁADAMY NAJPIĘKNIEJSZE ŻYCZENIA. PANI MARCIE DZIĘKUJEMY, ŻE JEST Z DZIEĆMI W GRUPIE I DBA O NASZE PRZEDSZKOLE . PANI MAŁGOSI SERDECZNIE DZIĘKUJEMY ZA JEJ SERCE WŁOŻONE W NAUKĘ NAS JĘZYKA ANGIELSKIEGO.

2 MARZEC WŁAŚNIE DZISIAJ W PRZEDSZKOLU GOŚCILIŚMY RATOWNIKÓW MEDYCZNYCH. PANIE RATOWNICZKI POKAZAŁY NAM JAK NALEŻY USZTYWNIĆ NOGĘ LUB RĘKĘ W SZYNIE I ZABANDAŻOWAĆ ORAZ JAK ZAKŁADA SIĘ KOŁNIERZ ORTOPEDYCZNY. ZADEMONSTROWAŁY TAKŻE POSTAWĘ PODCZAS WYKONYWANIA SZTUCZNEGO ODDYCHANIA. NASTĘPNIE KAŻDY PRZEDSZKOLAK MÓGŁ SAM SPRÓBOWAĆ NA FANTOMIE I MISIU WYKONAĆ UCISK NA KLATKĘ PIERSIOWĄ. KAŻDY Z NAS OTRZYMAŁ MISIA KTÓRYM MUSIELIŚMY SIĘ ZAOPIEKOWAĆ KIEDY BYŁO MU ZIMNO I GORĄCO WTEDY NAKRYLIŚMY MISIA KOCEM MEDYCZNYM ALBO STRONĄ ZŁOTĄ ALBO SREBRNĄ. TO ZADANIE WYKONALIŚMY WZOROWO I OTRZYMALIŚMY DYPLOM MAŁEGO RATOWNIKA- JESTEŚMY Z SIEBIE DUMNI!