Przedszkole Zgromadzenia Sióstr Franciszkanek Rodziny Maryi p.w. Św. Zygmunta Szczęsnego Felińskiego w Mszanie Dolnej

Data utworzenia: 2020-03-26 22:14:52

Drodzy Rodzice

W związku z zaistniałą sytuacją, kiedy nie możemy bawić się i pracować z Państwa dziećmi, chcemy zaproponować Waszym dzieciom zabawy i działania, które umilą im czas spędzony w domu. Bardzo prosimy, aby Państwo stworzyli warunki w których dzieci będą mogły z przyjemnością wykonać działania zasugerowane przez Panie z każdej grupy. A jeśli dzieci będą potrzebować pomocy, prosimy wykonajcie te zadania wspólnie.

         Pliki do pobrania są w zakładkach każdej grupy. Mamy nadzieję, że w ten sposób stworzymy dzieciom choć namiastkę przedszkola.

         Zachęcamy do przesyłania na podany poniżej email zdjęć dzieci podczas wykonywania różnych czynności i zadań w domu - monikastawowy@interia.pl (prosimy przesyłać zdjęcia w załączniku). Takie wspólne działania na pewno pozwolą nam milej przetrwać ten trudny czas. Po otrzymaniu od Państwa zdjęć będziemy je publikować na stronie internetowej przedszkola w zakładce ZDALNE NAUCZANIE- WŁAŚCIWAGRUPA np. WIEWIÓRKI - TAK WIEWIÓRECZKI PRACUJĄ W DOMU.

Ważne jest, aby na zdjęciach były tylko dzieci, gdyż możemy publikować wizerunek tych osób, na które posiadamy pisemną zgodę. Liczymy na Państwa aktywność.

Życzymy Rodzicom i dzieciom zdrowia, miłej nauki poprzez zabawę i do szybkiego zobaczenia w Przedszkolu.

 

Witamy serdecznie rodziców i wszystkie dzieci!

         W związku z zaistniałą sytuacją chcielibyśmy, aby ten trudny czas dla nas wszystkich był też momentem do podjęcia nowych, ciekawych doświadczeń. Dlatego zachęcamy Was do wspólnej pracy i zabawy. Proponujemy skorzystanie ze stron internetowych zawierających propozycje różnych gier         i zabaw edukacyjnych dla dzieci:

http://www.juzwiem.edu.pl/

http://www.pisupisu.pl/

https://kiddoland.pl/

http://www.zyraffa.pl/

https://www.buliba.pl/

http://www.yummy.pl/

https://www.domowyprzedszkolak.pl/

https://eduzabawy.com/

http://przedszkolankowo.pl/

         Zachęcamy również do wspólnego wykonania uwielbianej chyba przez każdego przedszkolaka ciastoliny. Pozwoli ona nie tylko na kreatywne spędzenie czasu, ale także przyczyni się do rozwoju waszej motoryki małej (udoskonali waszą rączkę i paluszki).

 

Link do wykonania ciastoliny zamieszczamy poniżej.

 

Życzymy udanej zabawy !