Organizacja przedszkola

Organem prowadzącym jest Zgromadzenie Sióstr Franciszkanek Rodziny Maryi.

Przedszkole jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 6.30 do 16.30.

Opieką wychowawczą obejmujemy dzieci od 3 do 6 lat tworząc cztery grupy przedszkolne:

grupa I „Wiewiórki” – 3-latki

grupa II „Niedźwiadki” – 4-latki

grupa III „Sarenki” – 4-5-latki

grupa IV "Zajączki" - 5-6-latki

Przedszkole jest nieczynne w święta państwowe, kościelne oraz niektóre święta kościelne ustalone w Statucie Przedszkola tj:

- Dzień Wigilii Bożego Narodzenia
- Wielki Piątek

Przedszkole jest placówką nieferyjną co oznacza, że w czasie ferii zimowych, świątecznych przedszkole pracuje. Dyrektor ma jednak możliwość wprowadzenia w tym czasie dyżuru.

W okresie wakacyjnym przedszkole prowadzi dyżur przez cały miesiąc lipiec, których obecność zostanie zgłoszona na kilka tygodni wcześniej.

Rekrutacja do przedszkola - odbywa się od  1 do 15 marca.

OPŁATY

- STAŁA OPŁATA za przedszkole - 250 zł / m-c

- DZIENNA STAWKA ŻYWIENIOWA – 10,00 zł, każda nieobecność dziecka powinna być zgłoszona do godz. 7.30 w dniu nieobecności (lub dzień wcześniej), w celu uzyskania odpisu w miesiącu następnym. Nieobecności zgłasza się do 7.30 danego dnia pod nr. tel. 535 998 330. Prosimy zgłaszać raczej SMS-em.

ZGŁASZANIE NIEOBECNOŚCI DZIECKA

Jak Państwo zgłaszają nieobecność dziecka przez sms – proszę, aby wpisywać taką formę zgłaszania – sms będzie bardziej czytelny:
Zgłaszam nieobecność:
1. Grupa
2. Imię i Nazwisko Dziecka
3. Data nieobecności
4. Ewentualnie powód nieobecności – zwł. choroba

Opłatę za przedszkole i za wyżywienie należy wpłacać na konto przedszkola z „góry” do 10-go każdego miesiąca.